ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Προκηρύσσονται νέες θέσεις Πρακτικής Άσκησης στην «VW Αφοί Φιλοσίδη α.ε».

Η εταιρεία «VW Αφοί Φιλοσίδη α.ε.» με έδρα την Αθήνα ζητεί τελειόφοιτο ή πτυχιούχο Πανεπιστημίου-ΤΕΙ-ΙΕΚ για να πραγματοποιήσει την πρακτική του άσκηση ως «Υπάλληλος Λογιστηρίου». Περιγραφή θέσης πρακτικής άσκησης: Υπάλληλος Λογιστηρίου Οι Πρακτικά Ασκούμενοι θα Εκπαιδευτούν: Σε λογιστικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλές γνώσεις Η/Υ (WORD, EXCELL κλπ) & Γρήγορη Δακτυλογράφηση Θέσεις Πρακτικής Άσκησης: 1 θέση Τελειόφοιτοι – Πτυχιούχοι: Πανεπιστημίου […]

Default avatar

Guest Author

18 Μαΐου, 2017

Η εταιρεία «VW Αφοί Φιλοσίδη α.ε.» με έδρα την Αθήνα ζητεί τελειόφοιτο ή πτυχιούχο Πανεπιστημίου-ΤΕΙ-ΙΕΚ για να πραγματοποιήσει την πρακτική του άσκηση ως «Υπάλληλος Λογιστηρίου».

Περιγραφή θέσης πρακτικής άσκησης:

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Οι Πρακτικά Ασκούμενοι θα Εκπαιδευτούν:

Σε λογιστικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα:

Πολύ καλές γνώσεις Η/Υ (WORD, EXCELL κλπ) & Γρήγορη Δακτυλογράφηση

Θέσεις Πρακτικής Άσκησης:

1 θέση

Τελειόφοιτοι – Πτυχιούχοι:

Πανεπιστημίου – ΤΕΙ – ΙΕΚ

Αίτηση: Κάντε την αίτηση σας αποστέλλοντας βιογραφικό στο e- mail: [email protected]

ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

ΕΛΛΑΔΑ

Η Ελλάδα στο top10 των χωρών που «τραβούν» τους τουρίστες να τις ξαναεπισκεφτούν!

ΕΛΛΑΔΑ

Πύργος Πειραιά: Πλησιάζει το opening ενός από τα μεγαλύτερα ZARA παγκοσμίως!

ΕΛΛΑΔΑ

Η Αθήνα αναδείχθηκε η πόλη που μυρίζει πιο ωραία στον κόσμο, κάτι… βρωμάει εδώ!

SPILL THE TEA

Ο Henry Cavill περιμένει το πρώτο του παιδί με τη Natalie Viscuso και κάτι ράγισε μέσα μας!

Όλα τα beefs που έχουν απασχολήσει το ίντερνετ τελευταία αν έχεις χάσει επεισόδια!

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ

Πανελλήνιες 2024: Τμήματα με χαμηλή βάση αλλά υψηλές προοπτικές, για να έχεις υπόψιν σου!

hashtag

BEST_OF_THE_INTERNET